Akademi NOVA
NOVA AKADEMİ

Nova Akademi ve Yurt Dışı Eğitimi Hakkında

image

10+

10+

10+

Üniversite

image

7.5k+

7.5k+

7.5k+

Öğrenci

image

3.50

3.50

3.50

Diploma Notu

image

95%

95%

95%

Mezuniyet Oranı

Nova Akademi ile yurtdışı eğitim imkânı artık daha da erişilebilir hale geldi. Bilindiği üzere yurt dışında eğitim görmek ve kendini geliştirmek isteyen birçok Türk genci detaylı bilgiye sahip olamadığı için bu hayalinden ne yazık ki vazgeçebilmektedir. Günümüzde pek çok imkanlar -ki buna burslar da dahil sunarak eğitim veren kurum ve üniversiteler vardır. Bu Üniversiteler hakkında detaylı bilgiye sahip olmak, bir rehber olmadan pek mümkün olamayabiliyor. Bizler NOVA AKADEMİ olarak sizlere başta Ukrayna olmak üzere birçok farklı yerde eğitim görebileceğiniz kurumlar hakkında danışmanlık sağlıyor ve yol göstermek için elimizden geleni yapıyoruz. Bunun yanında sizlere yurtdışı eğitimi üzerine olan çeşitli destekler ve burslar ile alakalı danışmanlık hizmeti de verebilmekteyiz.

Nova Akademi, 2014 yılında kurulmuş olup merkezi Ankara’da bulunmak ile beraber Ukrayna’da bulunan (Kiev büyükelçiliğinin karşısı) yerleşik ekibi olan kurumsal bir eğitim danışmanlığı firmasıdır. Ukrayna’da bulunan dünyanın en önde gelen üniversitelerinde alanında uzman akademisyenlerden çeşitli; Tıp, Mühendislik ve Doğal Bilimler alanında eğitim görmenize olanak sağlar. Bununla beraber size uygun eğitim veren Üniversite hakkında detaylı bilgiden tutun, yaşayacağınız şehirde bilmeniz gereken en ince detayına kadar sizlere yardımcı olur.

Bu sayede çok fazla detaylara boğulmadan saatler veya günler harcamadan size net bilgi vererek istediğiniz üniversitede eğitim hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Üstelik Ukrayna’da bulunan yerleşik ekibi sayesinde orada olduğunuz süre boyunca sizlere fiziki destek sağlayarak yaşadığınız çevreye uyum sağlamanızda yardımcı olur. Ayrıca özel yurtdışı dil eğitimi ve yurtdışı eğitim hakkında en güncel bilgileri Nova Akademi sayesinde hızlıca ulaşabilirsiniz. Web sitemizde ihtiyacınız olan her belge ve koşulları tek tuşla öğrenebilir ya da bizimle iletişime geçerek elde edebilirsiniz.

Misyonumuz

Nova Akademi, yurtdışı eğitim görmek isteyen her ferde eğitim danışmanlığı yapar. Bununla beraber yurtdışı eğitiminin olmazsa olmazlarından biri olan dil eğitimine de oldukça önem verir ve çeşitli yurtdışı dil eğitimi görme fırsatını da ayrıca sunar. Çok çeşitli yurtdışı eğitim danışmanlığı ve yurtdışı dil eğitim fırsatları ile vizyonunu gerçekleştirmek ve birçok öğrencinin hayali olan yurtdışı eğitimini herkese eşit koşullarda sağlamak için canla başla çalışmaktadır.

Vizyonumuz

Bir ulusun gelişmişliği sahip olduğu eğitim ve değerler ile anlaşılır. Eğitim, insanoğlunun ve özellikle teknolojinin gelişmesinde en önemli mecradır. Farklı ülkelerdeki ileri düzey eğitiminin ülkemizin her bir öğrencisine yakın olması gerektiğine inanan Nova Akademi, kurulduğu günden bu yana yüzlerce öğrenciyi bu eğitim ile buluşturmuş gelecekte de bu yolda en iyi şekilde ilerlemeyi kendine vizyon edinmiştir.